نسخه چاپي 

مدیر کل امور مالی و اموال شهرداری تهران خبر داد:

برگزاری نخستین دوره بین المللی تربیت متخصصین مالی

مدیر کل امور مالی و اموال شهرداری تهران، از برگزاری نخستین دوره بین المللی تربیت متخصص بهای تمام شده و تحلیل گری اطلاعات مالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، محمدرضا زارعلی با اعلام این خبر گفت: برگزاری دوره بین المللی CMA منطبق با متد استرالیا برای نخستین بار در شهرداری تهران، گام مهم و ارزنده ای در راستای توانمندسازي كاركنان و افزايش سطح  علمی نيروهاي كارشناسي در شهرداری تهران است. 

وی افزود: این دوره آموزشی از ابتدای دی ماه سال جاری آغاز  و تا نیمه اسفندماه ادامه دارد؛ همچنین  در این دوره آموزشی شرکت کنندگان تكنيك‌هاي عملياتي و اجرايي محاسبه و مديريت بهای تمام شده و بودجه‌ريزي مبتنی بر عملکرد را به صورت كارگاهي مطابق با دانش روز و با استفاده از نرم‌افزارهاي تخصصي آموزش می بینند و مهارت های لازم  یک متخصص بهای تمام شده و بودجه‌ريزي مبتنی بر عملکرد را کسب می نمایند.  

زارعلی با بیان اینکه دوره آموزشی فوق به میزان 56 ساعت، از نوع کارگاهی با بهره گیری از روش بین المللی است، ادامه داد: این دوره  ویژه کارشناسان و مدیران مرتبط با حوزه بهای تمام شده و امور مالی به استعداد 150 نفر از پرسنل شهرداری تهران اعم از ستاد ، مناطق و سازمانها شرکت ها با همکاری اداره کل برنامه ریزی و آموزش برگزار  شد. 

وی افزود: این دوره آموزشی در راستای تدابیر معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، و همچنین تکالیف برنامه سوم پنج ساله شهرداری تهران مصوب شورای اسلامی شهر تهران، طراحی و برنامه ریزی  شده است؛ تا نیروهای متخصص و علمی در زمینه بهای تمام شده و تحلیل گری اطلاعات مالی پرورش یافته و روند بودجه ریزی و استقرار کامل بهای تمام شده در شهرداری تهران بصورت کاملاً علمی عملیاتی شود. 

مدیر کل امور مالی و اموال شهرداری تهران، در ادامه بیان کرد: یکی از دغدغه های اصلی معاون مالی و اقتصاد شهری، پیاده سازی، استقرار کامل بودجه ریزی  و هزینه کرد بر مبنای بهای تمام شده است که یکی از مؤلفه های زیر بنایی این اقدام تربیت و پرورش نیروهای متخصص با دانش روز دنیا است و برگزاری این دوره آموزشی برای نخستین بار در مدیریت شهری اقدامی عملی در راستای نهادینه سازی بودجه ریزی عملیاتی بر مبنای بهای تمام شده می باشد.  

وی گفت: این دوره آموزشی اولین دوره بین المللی تربیت متخصص بهای تمام شده در شهرداری تهران بوده و قطعاً آخرین دوره نخواهد بود و طی برنامه ریزی های انجام شده مرحله دوم این دوره در بهار سال آینده نیز برگزار  می شود.

  • دوشنبه ١٢ اسفند ١٣٩٨ - ١٢:٤٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: